Yaşam

Darmaduman’ı canlı izle! Fox TV Darmaduman 8. bölüm canlı izle! Darmaduman’ın son bölümünde neler yaşandı? 17 Aralık’ta Fox TV canlı izle!

darmadağın Ay İmal imzalı, ilk bölümü 27 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Damla Serim’in yazdığı, başrollerini Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Işık Fettahoğlu ve Necip Memili alıyor. dram türünde bir türk televizyon dizisidir. Darmaduman’ı canlı izle! 17 Aralık Fox TV Darmaduman 8. bölüm canlı izle! Kargaşanın son bölümünde neler yaşandı? Fox TV’de canlı izle!

DARMADUMAN’I CANLI İZLEYİN!

DARMADUMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yağız, elindeki zarfla ani gerçekleri sindirmeye çalışırken sorularına cevap arar. Derin, hayatını değiştirecek büyük bir adım atar ama bu adımın beklenmedik sonuçları olur. Zor zamanlarında yardıma koşan bu sefer Ece’dir ama bu Cihan’ın güzelliğine gitmez. Yağız amacına ulaşırken Ece ve Cihan bu ana hayretle tanık olur. Kerem ve Derin duydukları karşısında şok olurlar.

DHARMADUMAN’IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Evren ve Yağız, kendilerini sorularına cevap aradıkları bir yüzleşmenin ortasında bulurlar. Evren sinirlenirken Yağız da bilinmeze doğru sürüklenmeye devam eder. Duydukları karşısında sarsılan Kerem, bunun hesabını soracaktır. Bu yüzleşmede ortada kalan Derin’dir. Ece cesurca hatasını üstlenirken bu durum yeni bağlar kurulmasına vesile olacaktır. Derin ortamı yatıştırmak için bir adım atıyor. Bu adım, yeni bir ittifakın habercisi olur. Harun hiç beklemediği bir yerden gelen teklif karşısında şaşkına döner.

DHARMADUMAN PERSONEL

Mert Yazıcıoğlu : Kerem

Hafsanur Sancaktutan: Derin

Aslıhan Malbora : Ece

Aytaç Şaşmaz : Evren

Nur Fettahoğlu : Beliz

Necip Mamili: Harun

Aslı Orcan

Meral Çetinkaya : Ayla

Metin Coşkun : Asaf

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu