Haber

Sahabet Güncel Giriş

Sahabet attığım e-postaya yanıt vermez ise ne yapmalıyım? Eğer 48 saatlik sürede olmuş ise ve gönderdiğiniz epostaya herhangi bir yanıt gelmemiş ise, önünüzde üç farklı seçenek bulunmaktadır.

 Birinci seçenek elektronik postayı tekrar aynı adrese göndermek, ikinci seçenek cevap alamadığınız için site yönetimine canlı destek hattı üzerinden ulaşmak ve eposta gönderdiğiniz cevap alamadığınızı belirtmektedir.

Üçüncü seçenek ise, tüm kanallardan cevap alınamaması halinde, sitenin ana sayfada üyeler ile paylaştığı irtibat telefon numarasını aramaktır. Siteye ait, şirket yönetimine ait telefon numarası, ana sayfanın en alt satırında açık bir şekilde paylaşılmıştır.

Sahabet Giriş

Sahabet giriş Önemli bir konuyu gündeme getirmek istiyor ve diğer kanallardan site yönetimini ulaşamıyor iseniz, doğrudan irtibat telefon numarasını arama hakkınızda bulunmaktadır.

Sahabet Elektronik Posta Hizmetinde Cevap Veriyor mu?

Sahabet elektronik posta hizmetinde cevap veriyor mu? Evet. Site yönetimi kendisine iletilen elektronik postaları almakta, incelemekte, gerekli incelemeyi yaptıktan sonra net bilgiler ve veriler ile üyelerine geri dönüş yapmaktadır. Siteye gönderdiğiniz hiçbir elektronik posta cevapsız kalmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu